Ana sayfa

SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd

Çin SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd Sertifikalar
Çin SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd Sertifikalar
Böyle iyi quanlity çalışmaları yaptığınız için teşekkür ederiz. Gelecekte benden daha fazla sipariş bekleyebilirsiniz.

—— Fernando

Biz senlan ile uzun yıllardır işbirliği yaptık ve her zaman kaliteli kalıp parçaları ve servis sağlayabilirler.

—— Amir Choroo

Bugün paketimi aldım ve yaptığınız iğnelerden memnun oldum, pefect görünüyorlar, teşekkürler.

—— Peter

Ben sohbet şimdi

SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd
Senlan Ekibimiz Ofis Toplantı Bizim Patronumuz

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Markalar : SENLAN
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 2000000-2500000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
SenLan hassas kalıp parçalarının profesyonel bir üreticisidir. Hassas plastik kalıp, otomatik kalıp, ilaç kalıbı ve hassas otomasyon makinesinde yaygın olarak kullanılan her çeşit hassas parçayı üretme yeteneğine sahibiz.


Dahil Ürünlerimiz: Kalıp boşluğu, kesici uçlar, göbek pimi, zımbalar, ejektör / manşon pimleri, manşonlar, lider pimler, kılavuz ladin burçları, ejektör bıçakları vb.


CNC işleme merkezleri, hassas yüzey taşlama makineleri, sayısal kontrol makineleri, zımba kalıpları ve hassas merkezsiz taşlama makineleri vb. İle tam donanıma sahibiz.

Dongguan SENLAN Hassas Kalıp Bileşenleri Co, Ltd 2008 yılında kurulmuş, hassas kalıp parçaları profesyonel bir üreticisidir. Fabrikamız, kalıp kasabasında bulunan - Chang'an. Araştırma, geliştirme ve hassas kalıp bileşenlerinin üretiminde profesyonel bir firmadır, bu alanda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz, gelişmiş hassas ekipmanlarımız ve bilimsel kalite kontrolümüz müşteri memnuniyetini sağlar.

Çin (GB), Japonya (JIS), Almanya (DIN) ve ABD (AISI) teknik standartlarının yanı sıra test, proses kontrolü ve denetim için müşteriye özel gerekliliklerin kesinlikle yerine getirildiğini, pek çok kişi için donanım donanımında uzmanız. genel plastik, elektronik, cihaz, otomotiv, kozmetik, tıbbi ekipman ve yarı iletken takım gibi endüstriler, ayrıca spesifikasyonlarınıza doğrudan hassas parçalar üretme olanağımız bulunmaktadır. Ürünlerimiz tüm dünyada, özellikle Çin, Amerika, Avrupada satılmaktadır. ve Güneydoğu ülkeleri.

Şirket felsefemiz "İnanç, Profesyonel, Kalite, Yeniliktir" Rekabetçi fiyatlar ve yüksek kalite ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman En İyi Çabalarımıza sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Yetkili ve işlemcilerimizle yaptığınız rehberlik ve etkileşimlerinizle, SenLan'ın sizin için en iyi hizmeti sunmaya hazır olması için başarılara ulaşmanıza yardımcı olacağız!

İletişim bilgileri
SenLan Precision Mould Parts Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Merry

Tel: +86 18666893015

Faks: 86-769-81153616

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)